Потерпілі від вибуху газу стурбовані

Мешканці будинку, що постраждав через вибух газу в Дніпропетровську, просять президента створити комісію для контролю розподілу благодійних коштів.

Вибух у Дніпропетровську
УНІАН
За підрахунками потерпілих, перераховані на допомогу їм кошти не збігаються з тими, про які говорять місцеві посадовці.
Мешканці будинку, що постраждав унаслідок вибуху побутового газу в Дніпропетровську, просять президента Віктора Ющенка створити спеціальну комісію для контролю розподілу благодійних коштів. Про це сказано у відкритому листі жителів, розміщеному на дніпропетровському міському інтернет-сайті.

На думку мешканців будинку на вул. Мандриківській, 127, розмір благодійних коштів, перерахованих організаціями й підприємствами України потерпілим від вибуху, у кілька разів перевищує суми, про які їм повідомляють офіційні особи.

"Люди зі всіх міст України прагнули допомогти потерпілим і перераховували свою одноденну зарплату, багато корпорацій і фірми виділяли досить великі суми, не враховуючи перерахованих вище фондів (Блоку Юлії Тимошенко, фонди Ахметова й Пінчука, партії "Громадська Сила")", - сказано в повідомленні.

Потерпілі висловлюють стурбованість відсутністю інформації про кількість відкритих рахунків і розміри коштів, які надійшли на них.

Мешканці будинку просять президента дати доручення сформувати спеціальну комісію, яка відстежить всі надходження на благодійні рахунки й розподіл коштів між постраждалими мешканцями будинку.

ВідеоМісяць трагедії в Дніпропетровську

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: