Потреба у стриптизі та з'їдений ведмедем охоронець: патрульний опублікував дивакуваті виклики поліції

Правоохоронець нагадав, що такі забавки переслідуються законом.

Патрульний поліцейській зі Львова Юрій Чабаренко опублікував на своїй сторінці у Facebook скріншоти з інформацією про виклики патрулів, які вирізняються дивакуватістю. Серед таких запитів:

"Телефонував чоловік. Просить викликати працівників поліції у зв'язку з тим, що його кохана бажає, щоби для неї виконали танок-стриптиз у поліцейській формі"

"Надійшло повідомлення про те, що на вулиці Петлюри у церкві голосно співає священик та заважає спати"

"По вулиці Ужгородській ведмідь з'їв охоронця"

"Повідомив про те, що в нього неправильно стоїть ліжко. Просить поліцейських приїхати та розвернути його на 90 градусів"

Поліцейський зазначив, що окрім відверто безглуздих чи не в кожному квадраті є люди, які "кажуть, що сусіди "варять наркотики", що " за мною слідкують цілодобово".

І найгірше те, що ми мусимо обов'язково реагувати на будь-яке повідомлення", - додає патрульний.

Колега Юрія з Дніпра показала виклик, де жінка була не згодна з діагнозом і вимагала від поліцейських розібратись з лікарем. Також правоохоронець нагадав, що такі виклики переслідуються законом.

"Середній час очікування прибуття патруля по Львову близько 10 хв. А буває й таке, що всі екіпажі зайняті, відповідно час очікування збільшується. Значну роль тут відіграють неадекватні люди із своїми фантазіями. 102 не є забавками і на такі дії є санкція із застосування штрафу, а саме ст 183 КУпАП "завідомо неправдивий виклик спеціальних служб"", - резюмує поліцейський.

Повʼязані теми:

Наступна публікація