Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потребують свята: українці завчасно кинулися купувати новорічні ялинки

Психологи мають пояснення для поведінки співвітчизників.

Українці заходилися встановлювати у своїх домівках ялинки та купувати новорічні прикраси за місяць до календарного свята. Психологи пояснюють, що людям бракує позитивних емоцій, тому вони починають влаштовувати собі зимові свята ніби наперед, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

37-річний Олександр разом з 8-річною донькою наряджає ялинку, хоча до Нового року ще 26 днів. Традицію ставити ялинку, як тільки випав сніг, у родині запровадили кілька років тому. "Веселіше. Більше часу для того, щоб посидіти біля ялинки. Особливо, коли включаєш гірлянду. Раніше на місяць, виходить майже два місяця у нас", - каже Олександр Черних.

ВідеоНе вистачає позитивних емоцій: українці завчасно прикрашають ялинки та готові святкувати

Українці почали встановлювати у своїх домівках ялинки та купувати новорічні прикраси за місяць до календарного свята. Психологи пояснюють, людям не вистачає позитивних емоцій, тому вони починають влаштовувати собі зимові свята вже сьогодні. 

Не вистачає позитивних емоцій: українці завчасно прикрашають ялинки та готові святкувати

Дана американка, В Україні живе вже 20 років. Традиції в неї давно змішалися, тож готуватися до новорічно-різдвяних свят починає за американським календарем, закінчує – за українським. І тому запитання, скільки днів її родина відзначає зимові свята, викликає в неї усмішку. "Шість тижнів", - відповідає вона. Перша новорічну вечірку Дана запланувала вже на цю субботу – гостей запрошує її 17-річна донька.

Світлини домашніх новорічних ялинок і пости про свято, що наближається, користувачі соцмереж уже пишуть упродовж тижня. Психологи кажуть, що цьому є просте пояснення – всім не вистачає позитивних емоцій, тому і почали так рано готуватися до зимових свят. "Психологічний стан людей. Досить тривалий час люди перебувають у непростій ситуації, і це призводить до постійної напруги. А протиотрутою, звісно, від втоми та депресії – є свята", - каже Наталія Ломоносова. Навіть дорослі чекають на диво у Новий рік, і саме цей період солодкого очікування та передсвяткового затишку намагаються подовжити.

Фотогалерея У центрі Києва встановлять дві великі ялинки та облаштують біля них новорічні містечка (8 фото)

Вибрати місце для новорічної ялинки – справа важлива. Перше правило: на час новорічних свят вона має стати головним атрибутом квартири. Як зауважують спеціалісти з фен-шую, місце значення не має, а от якщо захочете запалити свічки, доведеться трохи помудрувати. "Важливо свічки не робити на півночі квартири, на північному заході. У цих секторах краще не робити", - каже експерт із фен-шую Ігор Хомяков.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

Вибір редакції