Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потрібні підписи ще 25 тисяч українців. На сайті Білого дому розмістили петицію щодо звільнення Сенцова

Режисер голодує вже 115-й день.

Петиція за звільнення з російської в'язниці українського режисера Олега Сенцова на сайті Білого дому вже набрала майже 75 тисяч голосів зі 100 тисяч необхідних.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Українські телеведучі, режисери, музиканти, спортсмени підписують петицію і викладають відеозвернення в Інтернет із проханням доєднатися до акції та активніше апелювати до влади США. Це має спонукати Вашингтон дужче тиснути на Москву для звільнення 64 українських політв’язнів у Росії.

В українців лишилося менше трьох днів, щоби поставити підпис. 8 вересня їхній збір припиняється. Якщо петиція набере понад 100 тисяч голосів, це зобов'яже американську владу відреагувати на заяву. Якщо ж голосів буде замало - її просто видалять із сайту Білого дому.

Олег Сенцов, незаконно засуджений Кремлем, сьогодні голодує вже 115-й день.

Відео Відомі митці закликають українців підписати петицію за звільнення Сенцова на сайті Білого дому

Петиція за звільнення Олега Сенцова на сайті Білого дому вже набрала майже 75 тисяч голосів зі 100 тисяч необхідних. Українські телеведучі, режисери, музиканти, спортсмени підписують петицію і викладають відеозвернення в інтернет із проханням доєднатися до акції та активніше апелювати до влади США. Це має спонукати Вашингтон дужче тиснути на Москву для звільнення 64 українських політв’язнів у Росії. 

Відомі митці закликають українців підписати петицію за звільнення Сенцова на сайті Білого дому

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції