Потрібно подвоїти зусилля для швидкого розслідування. Єврокомісія відреагувала на вбивство Гандзюк

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там також наголосили на необхідності відчутних кроків для запобігання подібним атакам.

Європейська комісія заявила, що українській владі потрібно подвоїти зусилля для ретельного розслідування вбивства активістки та радниці Херсонського міського голови Катерини Гандзюк.

Про це на брифінгу 5 жовтня заявив представник Єврокомісії.

"Ми очікуємо, що українська влада подвоїть зусилля для швидкого і ретельного розслідування цього злочину і притягнення винних до відповідальності", - заявив він.

Крім цього, було також підкреслено на необхідності здійснення відчутних кроків для запобігання атакам проти громадських активістів і журналістів-розслідувачів в Україні.

Нагадаємо, 31 липня у Херсоні стався напад на активістку Катерину Гандзюк. Нападник чекав жертву біля під'їзду і хлюпнув на дівчину концентрованою сірчаною кислотою. Жінка отримала опіки 30% тіла. 

У вересні сотні активістів зібралися у Києві під Адміністрацією президента на Банковій на акції через ігнорування нападів на активістів. За останній рік сталось близько 50 подібних атак, які, на думку активістів, зовсім не розслідуються, а жодного замовника цих атак досі не встановлено.

Катерина Гандзюк від отриманих опіків померла 4 листопада. Її справу одразу ж перекваліфікували на закінчене умисне вбивство.

ВідеоУчора не стало громадської активістки і борця за справедливість Катерини Гандзюк

Учора вдень не стало громадської активістки та радниці Херсонського міського голови Катерини Гандзюк. Вона була активною учасницею Помаранчевої революції та Євромайдану, боролась із сепаратистськими силами Херсонщини і була однією з тих, завдяки кому Херсон не знає, що таке окупація. Через таку позицію Катю облили сірчаною кислотою. Вона перенесла багато операцій, але організм не витримав такого навантаження і її серце зупинилось. А головне питання "Хто замовив Катю Гандзюк?" і досі залишається без відповіді.

Учора не стало громадської активістки і борця за справедливість Катерини Гандзюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції