Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потужна негода в Одесі змила з вулиць в море сміття і нечистоти: на яких пляжах купатися небезпечно

Найбрудніші пляжі – це Аркадія, Лузанівка, Крижанівка.

Через потужну негоду в Одесі прорвало кілька каналізаційних колекторів. Злива змила з вулиць сміття та нечистоти і понесла в море. Зараз  на найпопулярніших одеських пляжах купатися небезпечно. Найбрудніші пляжі – це Аркадія, Лузанівка, Крижанівка, йдеться у ТСН.19:30.

На зміну нещодавній негоді в Одесу прийшла тепла сонячна погода. Незважаючи на це, місцеві жителі купатися в морі не ризикують. Утім, відпочивальники у морі плещуться. Жодних попереджувальних знаків на пляжі  нема. Поблизу води стоїть неприємний запах, на берег несе хвилю чорного кольору, але людей це не відлякує.

Вода одразу на кількох популярних одеських пляжах забруднена. Таку інформацію  державна екоінспекція Кримсько-чорноморського округу опублікувала на своєму сайті: "Виявлено перевищення нормованих значень гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин: азот амонійний, азот нітритний та азот нітратний".

У цьому ж офіційному звіті екологічні інспектори скаржаться на бездіяльність чиновників. Мовляв, ті на їхні скарги ніяк не реагують.  Самі ж коментувати ситуацію на камеру також вімовилися.

Відтак, звертаємося до незалежного еколога. Він твердить, що окрім забруднення хімічними речовинами, морську воду треба терміново перевірити й на наявність шкідливих мікроорагнізмів.

"Фактично люди зараз купаються в фекальних водах. Можуть бути умовно патогенні мікроорганізмі, які можуть призводити до розвитку епідемій. Треба було проводити аналіз не тільки цих речовин, але і вміст солей важких металів, органічних речовин", - пояснив еколог Владислав Балінський.

За його словами, купатись зараз дійсно небезпечно. Залежно від погоди забруднене море очищуватиметься від трьох-чотирьох днів до двох тижнів.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва.

Залиште свій коментар

Вибір редакції