Потяги у київському метро стали ходити в 1,5 рази рідше

Інтервали руху столичного метро збільшилися настільки, що потяги забиті не тільки у "годину пік", а постійно.

Київський метрополітен перейшов на "економний режим". Останнім часом інтервали руху столичного метро збільшилися настільки, що потяги забиті не тільки у "годину пік", а постійно.

Інтервали руху, наприклад, на Сирецько-Печерській лінії, виросли майже удвічі - з 4 до 6,5 хвилин вдень і з 7-8 до 15 хвилин ввечері. На інших лініях ситуація трохи краща, проте ненабагато - потяги ходять у півтора рази рідше, пише газета "Сегодня".

У прес-службі підземки пояснюють: економія триває. "Метрополітен вимушений планувати свою роботу, направлену на певну економію", - визнає глава прес-служби Надія Шумак. Коли це припиниться, вона не знає. То ж стосується і освітлення станцій - в касових залах і залах очікування воно працює на півсили – через борги за електрику.

Працівники метро кажуть, що скоро інтервал руху поїздів ще збільшиться, і чекати після 22:00 доведеться до 20 хвилин.

"Таке враження, що "годину пік" змістили, - скаржаться кияни, - їдеш після десяти, а вагони забиті повністю". Вони іронізують, що "скоро метро за розкладом ходитиме - раз в півгодини".

Заступник голови КМДА Євгеній Червоненко обіцяє, що мерія зробить все можливе для максимального фінансування транспортної галузі і привести її в належний стан.

Про фінансові складнощі керівництво метрополітену заявляло вже кілька місяців тому, проте запевняло, що негаразди не позначаться на якості перевезень.

"Київський метрополітен, як і всі інші підприємства комунального та державного підпорядкування, в умовах фінансової кризи змушений планувати свою роботу з урахуванням економії певних ресурсів. Але це ніяким чином не стосується тих ресурсів, які стосуються комфортного і безпечного пересування пасажирів", – запевняв начальник КП Петро Мірошников.

Нагадаємо, восени минулого року проїзд у київському метрополітені подорожчав утричі. Наразі вартість ождного жетону становить 1 гривню 70 копійок.

Читайте також:

У київському метро з'являться гральні автомати

В Україні подорожчали залізничні квитки

Київрада затвердила бюджет на 2009 рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: