Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потяги з Росії до окупованого Криму ходять напів порожніми

Експерти впевнені, що поїзди так і залишаться напів порожніми

Після відкриття залізничного сполучення по незаконному Керченському мосту російські поїзди до окупованого Криму ходять напів порожніми.

Про це повідомляють "Новини Криму".

Навіть російські експерти впевнені, що поїзди так і залишаться напів порожніми, як мінімум до початку туристичного сезону. Співробітник підконтрольних російській владі "Кримських залізниць" розповів, що завантаження "під зав'язку" перших рейсів було пов'язане з бажанням долучитися до події і це була передсвяткова подорож.

Він зазначив, що до початку туристичного сезону окупності від залізничних маршрутів не буде. Крім того, поїздки до Криму поїздом досить дорогі. Зараз, за даними інтернет-агентств, вартість квитка з Москви до Сімферополя на 21 січня 2020 року в купе обійдеться в 3661 рубль (близько 1400 грн), "люкс" – 11873 (близько 4500 грн). А літаком в той же день можна долетіти за 2852 рублі (близько 1090 грн).

Відео Потяг із РФ почав курсувати кримським мостом: Україна відкрила кримінальне провадження

За проїзд російського потяга кримським мостом Україна відкрила кримінальне провадження. Відповідну справу за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України зареєструвала прокуратура Автономної Республіки Крим. Днями залізничне сполучення між материковою Росією та анексованим пів островом відкривав особисто Путін.  

Потяг із РФ почав курсувати кримським мостом: Україна відкрила кримінальне провадження

Нагадаємо, що про завершення будівництва так званого Керченського моста і готовність залізничної частини переправи Росія заявила 23 грудня. Відкривав залізничне сполучення між материковою частиною РФ і захопленим українським півостровом особисто президент Володимир Путін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції