Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пов'язана з "кухарем Путіна" компанія отримала в Криму контракти на 15 млн доларів - ЗМІ

Чотири тендери відбулись за одним сценарієм, в якому у "Мегалайна" не було конкурентів.

У Криму компанія "Мегалайн", яку пов'язують з бізнесменом Євгеном Пригожиним, отримала чотири держконтракти на загальну суму 1, 025 млрд рублів (більше 15,2 млн дол).

Як повідомляє "Проект.", гроші були виділені на об'єкти інфраструктури, які почала будувати українська влада, але після анексії півострова залишалися незавершеними. Серед них - будівництво насосної станції та колектора в селищі Леніне, реконструкція Ленінської системи групових водоводів, зовнішнє водовідведення в аеропорту Сімферополя. Причому один об'єкт вже збиралися вводити в експлуатацію, а кошти на інші, крім аеропорту, частково виділялися Україною до окупації півострова.

"Тендери відбувались за одним сценарієм: спершу результати скасовували або продляли термін розгляду заявок за допомогою скарг у ФАС (федеральна антимонопольна служба), а потім конкурс проводили повторно і "Мегалайн" його вигравав у безконкурентній боротьбі, тому що до другого етапу оцінки заявок в трьох випадках з чотирьох допускали лише цю фірму", - зазначає видання.

Також наголошується, що "Мегалайн" зриває терміни кримських контрактів, через що з ним вже розривали контракти. Видання зверталося з приводу виконання контрактів безпосередньо в компанію "Мегалайн", адміністрацію Ленінського району і уряд Криму - всі вони не стали коментувати.

Нагадаємо, політтехнологи і структури "кухаря Путіна", бізнесмена Євгена Пригожина допомагали диктатору Судану Омара аль-Баширу залишитися при владі і втихомирити масові протести.

Залиште свій коментар

Вибір редакції