Повалили та залили обличчя газом: на ведучого Телебачення Торонто напали кілька десятків людей

Повалили та залили обличчя газом: на ведучого Телебачення Торонто напали кілька десятків людей

Наразі з ним все гаразд.

На сценариста та співведучого Телебачення Торонто Єгора Шатайла 14 вересня у Києві напали кілька десятків людей. Вони повалили Шатайла на землю та залили обличчя газом.

Про це повідомляє Телебачення Торонто в Facebook.

"На нашого сценариста та співведучого Єгора Шатайла напали кілька десятків людей, повалили його на землю та залили обличчя газом. І все через жарти!  Це сталося в понеділок, 14 вересня, перед виступом Єгора на стендап-концерті в Києві. Напередодні Єгор написав пост у ФБ з анонсом свого стендапу "про збитковість традиційної української сім'ї, яку треба закрити, як Тетчер шахти, і вкладати бабки в інновації", - йдеться у повідомленні.

Там додали, що пост у соцмережі прокоментували представники "Традиції і Порядку". Потім кілька десятків молодиків прийшли на анонсований стендап-концерт та напали на нього.

"Розпилили газ у обличчя, змусили вибачитись перед народом України, повикрикували щось проти ЛГБТ і впорядковано втекли. А потім мужньо повернулися до Єгора у коментарі під постом, щоб позловтішатися", - додається у повідомленні.

Зазначається, що з Шатайлом "все нормально". Він відійшов від стресу та навіть виступив на концерті. 

Нагадаємо, за життя колишнього бранця Кремля Володимира Балуха борються медики. Його звіряче побили у Києві просто у річницю звільнення. 

Відео Побили і пограбували: на DZIDZIO напали у центрі Києва

Невідомі побили і пограбували співака Михайла Хому, відомого як DZIDZIO. Інцидент трапився вночі неподалік офісу артиста. Як прокоментував напад сам Дзідзьо і що розказала поліція — дивіться в нашому сюжеті. 

Побили і пограбували: на DZIDZIO напали у центрі Києва

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів