Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Повернення 80-х: тиждень моди в Києві позначив тенденції наступного сезону

Ретро і хай-тек стали ознаками першого дня демонстрацій авторського одягу.

Перший день Українського тижня моди відбувся в Києві. 55 дизайнерів у Мистецькому арсеналі показали тисячам глядачів, що буде модним восени 2018-го і взимку 2019 року, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У тренді – повернення у 1970-1980-ті роки, в моду повертаються широкі плечі та об’ємні силуети, природні кольори та поєднання різних фактур. "Блискучі тканини, повертаються стрази – блиск і дискотека", - каже дизайнер Лілія Пустовіт.

ВідеоУ Києві стартував перший день Українського тижня моди

Зазвичай подія збирає понад півсотні дизайнерів, та 20 тисяч гостей. Найвідоміші тижні моди проходять у Мілані та Парижі. Українські дизайнери завжди перегукуються зі світовими в тенденціях, однак, часто наші модельєри вводять щось нове. Що буде модним наступної зими і осені визначали у Мистецькому арсеналі.

У Києві стартував перший день Українського тижня моди

Щосезону організатори тижня моди намагаються чимось дивувати, і цього року вони зробили ставку на високі технології. Наприклад, сканери, які одночасно сканують та фотографують модель з усіх ракурсів і роблять об’ємну картинку, або принтери, які можуть друкувати, наприклад, взуття. "Ми демонструємо саме тих, хто може допомогти українським дизайнерам стати більш конкурентноспроможними, більш ефективними. І на рівних сперечатися зі своїми закордонними колегами", - пояснила засновник Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

Покази триватимуть іще цілий тиждень, чоловічий одяг покажуть згодом, а спершу дизайнери демонструватимуть жіночі колекції.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар

Вибір редакції