Повернення "лисих птахів": суд поновив на посаді скандальних київських прокурорів

Прокурори засвітилися в червні минулого року через смс-листування.

Київські прокурори, звільнені через скандальне смс-листування, знову опинилися в строю. Як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді прокурорів Дніпровської прокуратури – Сергія Лисенка та Дениса Солов'я, відомих ще, як "лисі птахи".

Прокурори засвітилися в червні минулого року через смс-листування, що потрапило в ЗМІ. Листування вели в закритій групі "Вайбер" під назвою "Лисі птахи". Під час судового засідання прокурори в нецензурній формі обговорювали, як розправитися з учасником засідання, який їм чимось не сподобався.

І от майже через рік після звільнення Лисенка та Солов'я знову поновили на посаді. Така інформація з'явилася в Єдиному реєстрі судових рішень.

Своє рішення суд мотивував тим, що в момент звільнення прокурор Лисенко взагалі перебував на лікарняному, у справі ж Солов'я – недостатньо мотивацій для доведення тяжкості провини.

Крім того, суд ухвалив, що прокурорам мають нарахувати зарплату, яку вони недоотримали за "вимушений прогул", а це 52 000 та 60 000 гривень. Прокуратура міста Києва вже подала апеляційну скаргу.

ВідеоПоновили на посаді київських прокурорів, спійманих на скандальному листуванні

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: