Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Повернення "лисих птахів": суд поновив на посаді скандальних київських прокурорів

Прокурори засвітилися в червні минулого року через смс-листування.

Київські прокурори, звільнені через скандальне смс-листування, знову опинилися в строю. Як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді прокурорів Дніпровської прокуратури – Сергія Лисенка та Дениса Солов'я, відомих ще, як "лисі птахи".

Прокурори засвітилися в червні минулого року через смс-листування, що потрапило в ЗМІ. Листування вели в закритій групі "Вайбер" під назвою "Лисі птахи". Під час судового засідання прокурори в нецензурній формі обговорювали, як розправитися з учасником засідання, який їм чимось не сподобався.

І от майже через рік після звільнення Лисенка та Солов'я знову поновили на посаді. Така інформація з'явилася в Єдиному реєстрі судових рішень.

Своє рішення суд мотивував тим, що в момент звільнення прокурор Лисенко взагалі перебував на лікарняному, у справі ж Солов'я – недостатньо мотивацій для доведення тяжкості провини.

Крім того, суд ухвалив, що прокурорам мають нарахувати зарплату, яку вони недоотримали за "вимушений прогул", а це 52 000 та 60 000 гривень. Прокуратура міста Києва вже подала апеляційну скаргу.

Відео Поновили на посаді київських прокурорів, спійманих на скандальному листуванні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції