Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Повернення радарів на українські дороги відкладається мінімум до осені

Повернення радарів на українські дороги відкладається мінімум до осені

Обіцянка поновити контроль за швидкістю вже у липні не була втілена в життя.

Радари для вимірювання швидкості повернуться на автошляхи України не раніше осені. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Раніше ошелешені смертністю на автошляхах урядовці заявляли, що розпочинається тотальний контроль транспортних засобів, а з 27 липня обов’язково мірятимуть швидкість. Однак питання зайвих кілометрів за годину відклали.

Відео Урядовці відклали швидкісний контроль на дорогах щонайменше до осені

Ми не закликаємо водіїв перевищувати швидкість, безпека – понад усе. Але ніяких радарів ні сьогодні, ані до осені не буде - про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян. Раніше збентежені смертністю на автошляхах урядовці заявили, що розпочинається тотальний контроль транспортних засобів. А з 27 липня обов’язково мірятимуть швидкість. Однак, питання зайвих кілометрів відклали. 

Урядовці відклали швидкісний контроль на дорогах щонайменше до осені

За місяць посадовці зберуться на нараду, щоб узгодити нові норми. І лише після цього кермувальників зупинятимуть за перевищення швидкості.

Як повідомлялося, журналісти вирішили провести експеримент, місцем котрого обрали Чоколівський бульвар столиці. Виявилося, що там менше 70 км/год рухаються хіба що автобуси перед зупинкою. Деякі водії кладуть стрілку у місті і за сотню. За десять хвилин нарахували понад 150 порушників, а це на 40 тисяч гривень штрафів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції