"Повернувся з Єгипту з симптомами COVID-19". У Кам'янці-Подільському запідозрили коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловіка доставили до лікарні.

У Кам'янці-Подільському Хмельницької області з'явилася одна підозра на інфікування коронавірусом

Про це у своїму Facebook повідомив міський голова міста Михайло Сімашкевич.

На COVID-19 перевіряють мешканця міста. "Маємо одну підозру на коронавірус у чоловіка, який нещодавно повернувся з Єгипту з усіма симптомами COVID-19", - написав Сімашкевич. 

Зазначається, що кам'янчанина відправили до Хмельницької інфекційної лікарні на додаткове обстеження і лікування.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео На Буковині десятьох хворих з підозрою на коронавірус забрали до лікарні

На Буковині десятьох хворих з підозрою на коронавірус забрали до лікарні. П'ятеро з них - з села Колінківці, де зареєстровано спалах хвороби. А в Івано-Франківську - троє нових підтверджених хворих. Усі вони контактували з 56-річною жінкою, яка померла минулого тижня.  Більше про коронавірус в Україні

На Буковині десятьох хворих з підозрою на коронавірус забрали до лікарні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції