Повідомлення МЗС Росії

МЗС Росії пояснює заборону на в'їзд радникові Президента України Жулинському тим, що стосовно нього діють обмежувальні заходи.

Міністерство закордонних справ Росії пояснює заборону на в'їзд радникові Президента України Миколі Жулинському тим, що стосовно нього діють обмежувальні заходи, передбачені російським законодавством.

Про це сказано в повідомленні МЗС Росії, текст якого подали Українські Новини. "Дійсно, громадянинові України М.Г.Жулинському, який прибув рейсом з України в аеропорт "Пулково", не було дозволено в'їжджати на територію Росії, тому що стосовно цього громадянина діють обмежувальні заходи, передбачені російським законодавством", - сказано в повідомленні.

МЗС Росії зазначає, що розглядає інцидент із Жулинським як винятковий, обумовлений тільки юридично закріпленими нормами. За повідомленням, російська сторона не має наміру перетворювати цю відмову на в'їзд у систему.

"Викликає в цьому зв'язку жаль те, що російським громадянам не раз створювалися перешкоди при в'їзді в Україну. Подібні випадки кілька разів мали місце торік", - сказано в повідомленні. МЗС Росії зазначає, що неодноразово говорили українській стороні, що складання будь-яких "чорних списків", політично мотивовані відмови тощо повністю суперечать намірам відносно в'їзду іноземних громадян.

"Це не наш вибір. МЗС Росії ще у квітні цього року офіційно, вербальною нотою вніс пропозицію відмовитися від подібної практики у двосторонніх відносинах. На жаль, відповіді з Києва ми поки не одержали", - сказано в повідомленні.

Російська сторона також закликає українську переглянути свій підхід і підійти до цієї проблеми з конструктивних позицій.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: