Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Повінь у Тернопільській області: у селі Коропець люди ночували в школі та церкві

Повінь у Тернопільській області: у селі Коропець люди ночували в школі та церкві

У регіоні паводки тривають у трьох селах на межі з Прикарпаттям.

Велика вода дійшла і до Тернопільської області. У селі Коропець люди ночували у приміщенні школи та церкви.

Про це йдеться у ТСН.Ранок. 

Вулицями села Коропець пересуватися нині можна хіба на човні. У хатах води по вікна. Повінь зруйнувала частину дамби і затопила сільські угіддя. 

Мешканці, коли побачили, що діється на сусідньому Прикарпатті, встигли позатягати речі на горище. Ночували нині у приміщенні колишньої сільської школи та у церкві. Скільки людям жити у таких умовах невідомо. 

Загалом в області повінь накрила три села. Постраждалі населені пункти розташовані на межі з Івано-Франківською областю.

Відео Повінь накрила три села в Тернопільській області

Велика вода дійшла і до Тернопільської області. Там повінь накрила три села. Зруйнувала частину дамби і затопила сільські угіддя. Постраждалі села на межі з Івано-Франківською областю. По вулицях села Коропець пересуватися нині можна хіба на човні. У хатах води - по вікна. Дехто, коли побачив, що діється на сусідньому Прикарпатті, встиг позатягати речі на горище.

Повінь накрила три села в Тернопільській області

Як повідомлялося, захід України потерпає від повеней, будинки та дороги затоплює, людей евакуюють. Після сильних опадів утворилися потоки, які розливаються та псують все на своєму шляху. Відомо вже про трьох жертв стихії. опади призвели до масштабних паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, та Закарпатській областях. Найскладніша ситуація на Прикарпатті та Буковині - там оголосили про "червоний" рівень небезпеки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції