Повінь в Одещині загрожує 10 тисячам людей

На Одещині можуть бути підтоплені 13 населених пунктів з 10 тисячами мешканцями. До Одеси терміново відлетів голова МНС Нестор Шуфрич.

Через зростання рівня води в Дунаї можуть бути підтоплені 13 населених пунктів із загальною чисельністю населення близько 10 тисяч осіб.

Про це повідомило Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

За добу з 25 по 26 червня підвищився рівень води в Дунаї. У районі міста Рені рівень води становить 544 см, в районі Ізмаїла 369 см, в районі міста Кілія 223 см, в районі Вилкове - 162 см, що на 7 см вище від небезпечного рівня води 155 см.

Прогноз Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та Румунського національного інституту гідрології та гідротехніки передбачає зростання води на українській частині Дунаю в найближчі дні на 20 см.

"Існуюча гідрологічна ситуація характеризується як небезпечна для території можливого підтоплення, захищеної гідротехнічними спорудами від високих рівнів води в річці Дунай. У зону можливого підтоплення підпадає 13 населених пунктів із загальною чисельністю населення близько 10 тисяч осіб", - повідомила прес-служба МНС.

До Одеській області вже відлетів голова МНС Нестор Шуфрич. Він планує оглянути зони можливого підтоплення.

Всі служби МНС і відповідні сили та засоби зведених загонів головного управління МНС в Одеській області приведені в готовність. Шуфрич після відвідання зазначених районів проведе в Одеському аеропорту брифінг, на якому доповість про ситуацію з підтопленням.

Читайте також:

Чернівці та ще 65 населених пунктів затоплено

Буковина потерпає від повені

У Чернівецькій області оголошено надзвичайний стан через повені

Шуфрич у Львові відмовився спілкуватися російською

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: