Повінь затопить шість областей України

Рятувальники прогнозують льодохід. В найближчий день під воду можуть піти захід і центр країни.

В найближчі два дні в шести областях України очікується підйом води в басейнах Західного Бугу, Сяну, Дністра, Прип’яті і Злучи до 1 метра

Так повінь очікується на заході (Тернопільська, Хмельницька, Рівненська, Волинська області) і в центрі країни (Вінницька і Житомирська області).

В МНС прогнозують льодохід, підтоплення населених пунктів і сільгоспугідь. У Ратневськом і Любешовськом районах Волині можливе підтоплення надрічкових населених пунктів.

"Для північних районів Волині звичайне явище, коли піднімається рівень води. Зараз відкачувати воду і евакуювати людей ще немає необхідності. Під загрозою підтоплення може опинитися з десяток будинків", - повідомляють волинські рятувальники.

Втім, місцеві жителі не згодні з рятувальниками: "Наш Любешовській район знаходиться в самій нижній точці Волинської області. Під загрозою підтоплення близько 300 будинків! Таке відбувається і восени, і весною. Декілька будинків зараз вже подтоплени — люди живуть в хлівах. Наприклад, у нас є такий район Жабокряки — він стоїть подтопленним практично весь рік! Люди живуть тут як можуть — вичерпують воду самі. Вже декілька років влада не затверджує проект нової греблі. Йде заболочування місцевості, західна частина нашого райцентру постійно підтоплюється", - скаржиться голова Любешовського селищної ради Петро Хомич.

Як повідомлялося, вже зараз у п’яти регіонах України через танення снігу та різке підняття ґрунтових вод залишаються підтопленими 310 приватних житлових будинків і 2 тис. 379 садиб.

Читайте також:

В Україні підтоплено майже 2700 житлових будинків

Паводки затопили кордони України

МНС попереджає про паводок на Дністрі

ВідеоПовінь затопить шість областей України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: