Повітря чисте

Ні флорі, ні фауні ландшафтного парку "Гранітно-степове Побужжя" сусідня Ташлицька гідроакумулююча станція не зашкодить.

Ландшафтний парк "Гранітно-степове Побужжя" (Фото: duecomk.gov.ua)
Ландшафтний парк "Гранітно-степове Побужжя" (Фото: duecomk.gov.ua)
Такого висновку дійшли вчені Інституту екологічних проблем. Тривогу з цього приводу били природоохоронні організації. Тому "Енергоатом" провів незалежний екологічний аудит.

Зазвичай енергетики звертаються  до екологів після введення в експлуатацію  третьої черги нової станції. Та щоб зняти будь-які звинувачення, що супроводжували будівництво,  Енергоатом вирішив провести екологічний аудит Ташлицької ГРЕС  вже після установки  першого агрегата.

Незалежні експерти працювали два місяці і довели, що всі об’єкти органічно вписуються у навколишню місцевість, а сам ландшафт якнайкраще підходить для будівництва станції. Штучне водосховище розташоване у природному каньйоні і немає потреби затоплювати прилеглі землі.

Вчені інституту екології стверджують - питна вода, повітря, флора і фауна після добудови і введення в експлуатацію всіх агрегатів Ташлицької станції залишаться на рівні  вимог степової зони Побужжя.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: