Повітря в центрі Запоріжжя отруєне

За даними Запорізької обласної СЕС, у центральному районі Запоріжжя зафіксовані перевищення гранично допустимої концентрації сірководню, сірковуглецю та фенолу.

Дослідження атмосферного повітря в Запоріжжі показало значне перевищення концентрації хімічних речовин в центральній частині міста - Орджонікідзевському районі.

За даними Запорізької обласної СЕС, максимальні перевищення відмічено по трьох інгредієнтах - сірководень - 1,6 рази вище гранично допустимої концентрації; фенол – 1,7 рази вище гранично допустимої концентрації; сірковуглець – 2,0 рази вище гранично допустимої концентрації.

Дослідження проводилося з 1 по 7 жовтня. За вказаний період на екопост надійшло 8 повідомлень про забруднення атмосферного повітря, при перевірці лабораторно підтвердилось одне.

Для визначення фонового забруднення атмосферного повітря лабораторією облСЕС було виконано 21 дослідження в Ленінському, Орджонікідзевському, Комунарському районах.

Матеріал дослідження було направлено до державної екологічної інспекції в Запорізькій області для вжиття відповідних заходів.

Нагадаємо, на початку літа було оприлюднено рейтинг найбільш забруднених міст України. Очолив список Кривий ріг. У ньому в 2009 році було 321,6 тис тонн викидів шкідливих речовин, хоча в 2008 році викидів було майже 450 тис тонн.

Друге місце посів Маріуполь (Донецька область), третє - Бурштин (Івано-Франківська область).

Читайте також:

Червоний шлам отруїть Дунай і Чорне море на 100 років

VIP-пляжі Конча-Заспи зафарбувало синім кольором

Екологи: токсичні відходи можуть затопити всі великі міста України

ТОП-10 найбільш забруднених міст України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: