Повітряний простір над Україною повністю відкритий

Усі аеропорти України працюють у штатному режимі, авіакомпанії здійснюють рейси до західної Європи, де авіасполучення ще не повністю відновлене. Проте деякі рейси й досі затримуються.

Повітряний простір України повністю відкритий для польотів.

Усі українські аеропорти працюють у штатному режимі, приймають та дають дозвіл на виліт повітряних суден, повідомляє Мінтранс.

"За вказівкою Державіаадміністрації, перед прийняттям рішення на виліт, авіакомпанії повинні ретельно відслідковувати прогнози поширення хмари вулканічного попелу в районі запланованого маршруту", - йдеться у повідомлень.

Що стосується роботи аеропорту "Бориспіль", то через обмеження у повітряному просторі у деяких країнах Європи, українськими авіакомпаніями не було виконано 14 міжнародних регулярних рейсів з аеропорту.

Найбільші авіакомпанії України виконують більшість запланованих рейсів до Західної Європи. Проте ряд напрямків досі залишається закритим.

Авіакомпанії рекомендують пасажирам не виїжджати в аеропорт, поки у них не буде точної інформації про те, що рейс виконується.

Як повідомлялося, в Україні в зв'язку з переміщенням хмари вулканічного попелу через виверження вулкана в Ісландії чотири з п'яти повітряних зон були закриті.

Як вирішила влада ЄС, рейси будуть вводитися поступово. Очікується, що авіасполучення в повному обсязі відновиться тільки до четверга. Відкриваються аеропорти Австрії, Бельгії, Великобританії, Болгарії, Франції, Італії, Литви, Люксембургу, Нідерландів, Словаччини, Швеції, Швейцарії. До 18:00 до цих країн приєднаються Чехія, Фінляндія та Ірландія.

Читайте також:

Україна відновлює рейси до Західної Європи

Хмара вулканічного попелу закрила 4 з 5 повітряних зон України

У Європі ще діють обмеження на польоти: довідка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: