Повітряно-десантні війська РФ в Україні зазнали великих втрат - розвідка Великої Британії

Дата публікації
Перегляди
6437
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Повітряно-десантні війська РФ в Україні зазнали великих втрат - розвідка Великої Британії

Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України / Фото: Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ

Десантники Росії зазнали великих втрат в Україні.

Повітряно-десантні війська ЗС РФ використовувалися від самого початку повномасштабного вторгнення до України, але їхнє використання було неефективним.

Про це повідомляє розвідка Міноборони Великої Британії.

Зокрема, російські війська намагалися наступати на Київ через аеродром Гостомель у березні, у квітні воювали на Ізюмському напрямку, а у травні форсували Сіверський Донець в Білогорівці.

Британська розвідка повідомляє, що РФ зазвичай залучає ПДВ до виконання дуже складних військових операцій.

"ПДВ чисельністю 45 000 осіб складається здебільшого з професійних контрактників. Його члени користуються елітним статусом й отримують додаткову оплату", – повідомляє британська розвідка.

У війні проти України російські десантники зазнали великих втрат, бо використовувалися в операціях, які більш підходять для важкої броньованої піхоти.

Британська розвідка вважає, що таке використання ПДВ, "відображає стратегічне неправильне управління цим потенціалом і нездатність Росії забезпечити перевагу повітря".

"Нездатність передбачати український опір та подальша самозаспокоєність російських командирів призвели до значних втрат багатьох найбільш елітних підрозділів Росії", – підсумували у розвідці Великої Британії.

Нагадаємо, що львівські десантники знищили підрозділ 76-ї десантно-штурмової дивізії окупантів в одному з районів виконання завдань. Так, ворог зазнав втрат в техніці і особовому складі.

Читайте також:

Наступна публікація