Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Повне очищення. У Калинівці та селах позбирали всі боєприпаси після шалених вибухів у вересні

Боєприпаси вибухали й розліталися на відстань до 10 кілометрів від епіцентру.

Через два місяці після вибухів на військовому арсеналі сапери завершили розмінування території Калинівки та десяти сусідніх населених пунктів на Вінничині.

Із приватних дворів, вулиць, у лісах та в полях зібрали понад 3,5 тисячі вибухонебезпечних предметів. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

"Від минулого тижня розпочався комплекс планомірних робіт, пов’язаних із вивезенням боєприпасів з військового арсеналу на утилізацію поза межі Вінницькій області на кілька військових полігонів. Це досить складний період, він займе значно більше часу, тому що на території багато боєприпасів", - говорить голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.

Нагадаємо, пожежа на одному з найбільших в Україні військових складів сталася наприкінці вересня. Боєприпаси вибухали й розліталися на відстань до 10 кілометрів від епіцентру. Постраждали двоє людей, 30 тисяч осіб устигли полишити зону небезпеки. Пошкоджено близько двох тисяч будинків. Збитки від втрати боєприпасів попередньо оцінили у щонайменше 800 мільйонів доларів. Зі складів продовжують вивозити на утилізацію те, що не здетонувало.

Залиште свій коментар

Вибір редакції