"Повні пляшки сечі в кімнаті". На Вінничині пенсіонер перетворив квартиру на туалет

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Повні пляшки сечі в кімнаті". На Вінничині пенсіонер перетворив квартиру на туалет

скриншот з відео

У під’їзді стоїть сморід.

На Вінниччині 60-річний чоловік перетворив квартиру на туалет. Він справляє природну потребу просто посеред кімнат. У під’їзді стоїть сморід, а самі мешканці бояться нашестя інфекційних хвороб. Чи можна вплинути на такого сусіда, у ТСН.19:30.

Мешканці багатоквартирного будинку у селищі Турбів почули, як смердять нечистоти із квартири сусіда. Зайшли до помешкання, а там - суцільний туалет.

На Вінниччині люди намагаються приборкати сусіда, який перетворив квартиру на суцільний туалет

На Вінниччині люди намагаються приборкати сусіда, який перетворив квартиру на суцільний туалет

"Повні пляшки сечі в кімнаті. Балію з нечистотами знайшла під ліжком, спочатку вона стояла посеред кімнати. Він сховав її", - каже сусідка Анна Щур.

Зі знімальною групою ТСН мешканці зайшли до квартири Анатолія Волощука. Там безлад та нестерпний сморід. Господар визнає, що дійсно справляв потреби там, де бачив. Інколи просто посеред квартири: у миски та відра. 

Будинок старий і в ньому немає каналізації, розповідають мешканці. Усі зручності на вулиці. До загального туалету ходять усі, окрім Анатолія. Так продовжується роками.

Таке сусідство небезпечне, кажуть у Держпродпоживслужбі. У спеку люди ризикують підчепити не одну інфекційну хворобу: кишкову інфекцію і дизентерію.

Вирішити проблему мали б селищній раді. Спеціальна комісія має право оштрафувати та примусити прибрати фекалії. «Санітарних норм і правил, які б говорили про дотримання гігієни в житлових приміщеннях не існує», - пояснив заступник начальника управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Олександр Сорочан.

У селищні раді комісію створили і з Анатолієм вже поговорили. Більше ніяк на нього вплинути не можуть.

Юристи кажуть, що штраф за неналежне утримання житла лише 50 гривень. Саме тому сусідам радять збирати документи та йти до суду. Сподіватись можна лише на компенсацію за ремонт, бо виселити ж проблемного сусіда не вийде. "Це складені акти, ремонті роботи, збитки, які завдаються порушенням санітарних норм з боку їхнього сусіда. Усе це потрібно доводити суді", - каже юрист Роман Корченюк.

 Після скандалу із сусідами Анатолій зібрав пляшки із сечею та виніс їх на смітник. 

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов.

Наступна публікація