Депутати продовжать свої повноваження на рік

Депутати пропонують парламенту збільшити строк повноважень Ради, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів з 4 до 5 років.

У парламенті зареєстрований законопроект, який передбачає збільшення терміну повноважень Верховної ради, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів з чотирьох до п'яти років.

Авторами законопроекту стали перший заступник голови Верховної Ради Адам Мартинюк, голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов і голова фракції Блоку Литвина Ігор Шаров.

Проектом передбачено, що чергові вибори Ради й органів місцевого самоврядування проводяться в останню неділю жовтня п'ятого року їхніх повноважень.

Законопроект також передбачає, що чергові вибори президента проводяться в останню неділю березня замість останньої неділі жовтня п'ятого року повноважень глави держави.

Нагадаємо, 30 вересня Конституційний Суд визнав неконституційним закон "Про внесення змін до Конституції" від 8 грудня 2004 і доручив невідкладно привести норми законодавства у відповідність із Конституцією редакції 1996 року.

Відповідно до Конституції-1996, Рада обирається на 4 роки, а не на 5, як це передбачали внесені в неї зміни в 2004 році.

Востаннє парламентські вибори проводилися 30 вересня 2007 року.

Читайте також:

У Раді офіційно з’явилась нова парламентська більшість

У Раді з’являться нові депутатські фракції

Янукович рекомендує більшості не тиснути на опозицію

В Україні скасували опозицію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: