Повторних займань на Ай-Петрі не було

Працівники лісгоспу проводять спостереження в Алупкінському лісництві з метою реагування на можливі випадки повторних загорань.

Пожежа на Ай-Петрі
УНІАН
24 серпня відбулося займання на території Алупкінського лісництва Ялтинського заповідника
У Криму працівники лісгоспу продовжують спостереження з метою реагування на можливі випадки повторних загорань на території Алупкінського лісництва Ялтинського гірничо-лісового природного заповідника, де 24 серпня виникла осередкова пожежа лісової підстилки, що була локалізована 28 серпня на площі до 300 га (з них 70 га верхової пожежі).

Як повідомили в Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій, випадків загорання та розповсюдження вогню немає, до спостереження залучено від лісгоспу - 10 осіб та 2 од. техніки, від АНТК ім. Антонова пожежний літак Ан-32П.

Підрозділи МНС, що були задіяні до гасіння пожежі та спостереження, відправлені до місць постійної дислокації.

Ситуація знаходиться на контролі Головного управління МНС у АР Крим.

Нагадаємо, 24 серпня відбулося займання на території Алупкінського лісництва Ялтинського заповідника.

За даними кримських рятувальників, винний у виникненні пожежі – 29-річний турист із Харкова, який заблукав у горах і розклав багаття, щоб привернути до себе увагу, вже затриманий органами міліції. Порушено кримінальну справу, санкція за статтею передбачає відповідальність від 7-ми до 10-ти років позбавлення волі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: