Повторного конкурсу щодо частот двох телеканалів не буде

Після рішення суду про повернення частот 5 каналу і ТВі державі нового конкурсу щодо їх розподілу може й не бути. Їх прибережуть для цифрового мовлення.

Повторного конкурсу щодо розподілу частот 5 каналу і ТВі може не бути.

Про це повідомив депутат від БЮТ Андрій Шевченко.

"Я думаю, що є дуже велика вірогідність, що цього повторного конкурсу, який нам трошки ніби обіцяли, його не буде", - заявив він.

Шевченко повідомив, що такою є позиція тих людей з якими він спілкується і які мають вплив на прийняття рішення в тій команді.

"І вона (позиція) звучить наступним чином: ну ви знаєте, відбувся суд, частоти повернули державі, а тепер держава повинна приберегти ці частоти для розподілу цифрових частот. Частот для цифрового мовлення", - розповів він.

Депутат уточнив, що таким способом кажуть "ну дивіться, у нас є міжнародні зобов'язання більше не видавати ліцензії на аналогові частоти, от ми і не будемо видавати".

"Зараз після цього судового рішення справа честі відстояти все-таки проведення повторного конкурсу, або повторного голосування по старому конкурсу", - вважає Шевченко.

На думку політика, в цій ситуації чесно говорити так: "ці частоти були отримані незаконно і при цьому ми повинні думати, як дати можливість розвиватися 5 каналу і ТВі".

"Я бачу єдиний спосіб як це можна зробити через повторний конкурс", - уточнив він.

Нагадаємо, 30 серпня Апеляційнийадміністративний суд Києва підтвердив незаконність рішення Нацради з питань телебачення і радіомовлення про надання низки частот ТВі та 5 каналу.

Телеканал ТВі заявив, що буде звертатися по захист своїх прав у міжнародні суди в разі позбавлення телеканалу ліцензій на мовлення українським правосуддям.

Читайте також:

У двох українських каналів повторно відібрали частоти

Апеляційний суд відмовив у позові українським телеканалам

Український телеканал звернеться до міжнародних судів задля захисту прав

Три телеканали України провели ефірний страйк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: