Поїхати за безвізом не можна: у посольстві попередили українців про "нелегальних" перевізників

Поїхати за безвізом не можна: у посольстві попередили українців про "нелегальних" перевізників

Фото: УНІАН

Наразі подорожувати у рамках безвізового режиму заборонено.

Українські туристи у зв'язку з карантином через коронавірус тимчасово в'їжджати до Німеччини за безвізом не можуть. Те ж стосується громадян, які прямують з приватною чи діловою метою.

Про це повідомляють у посольстві України в Німеччині.

У посольстві застерегли українців від пропозицій приватних перевізників, які у Мережі пропонують перевезення пасажирів через польський кордон за наявності виключно біометричного паспорта – по безвізу. Втім, з огляду на запроваджені обмеження здійснити це неможливо, адже польські прикордонники ретельно перевіряють документи на кордоні.

В’їхати на територію країн ЄС, зокрема Німеччини, можуть лише ті українці, які мають посвідки на проживання в країнах Євросоюзу або візу відповідного типу, котра має юридичну силу посвідки на проживання.

Також до Німеччини можна потрапити у надзвичайних ситуаціях (лікування, догляд за хворими близькими, смерть близьких), у випадках возз’єднання родин, навчання, лікування від тяжких, в першу чергу, онкологічних захворювань, сезонних робіт. Однак тоді українці повинні за пред’явити відповідні офіційні документи.

Раніше повідомлялося, що уряд Німеччини запроваджує обов’язкове тестування на наявність коронавірусної інфекції всім пасажирам, які приїжджають із країн з підвищеним ризиком інфікування. У переліку "червоних" країн й Україна. Тест буде безкоштовним. 

Доступні подорожі: уряд змінив критерії "червоного списку" країн

Доступні подорожі: уряд змінив критерії "червоного списку" країн

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
94к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація