Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поїхати за безвізом не можна: у посольстві попередили українців про "нелегальних" перевізників

Поїхати за безвізом не можна: у посольстві попередили українців про "нелегальних" перевізників

Наразі подорожувати у рамках безвізового режиму заборонено.

Українські туристи у зв'язку з карантином через коронавірус тимчасово в'їжджати до Німеччини за безвізом не можуть. Те ж стосується громадян, які прямують з приватною чи діловою метою.

Про це повідомляють у посольстві України в Німеччині.

У посольстві застерегли українців від пропозицій приватних перевізників, які у Мережі пропонують перевезення пасажирів через польський кордон за наявності виключно біометричного паспорта – по безвізу. Втім, з огляду на запроваджені обмеження здійснити це неможливо, адже польські прикордонники ретельно перевіряють документи на кордоні.

В’їхати на територію країн ЄС, зокрема Німеччини, можуть лише ті українці, які мають посвідки на проживання в країнах Євросоюзу або візу відповідного типу, котра має юридичну силу посвідки на проживання.

Також до Німеччини можна потрапити у надзвичайних ситуаціях (лікування, догляд за хворими близькими, смерть близьких), у випадках возз’єднання родин, навчання, лікування від тяжких, в першу чергу, онкологічних захворювань, сезонних робіт. Однак тоді українці повинні за пред’явити відповідні офіційні документи.

Раніше повідомлялося, що уряд Німеччини запроваджує обов’язкове тестування на наявність коронавірусної інфекції всім пасажирам, які приїжджають із країн з підвищеним ризиком інфікування. У переліку "червоних" країн й Україна. Тест буде безкоштовним. 

Відео Доступні подорожі: уряд змінив критерії "червоного списку" країн

До Єгипту та Албанії без карантину чи тесту після повернення. Уряд змінив критерії так званого червоного списку, куди вносять країни зі значним поширенням коронавірусу. Тепер такими вважатимуть держави, де активних випадків більше, ніж 55 на 100 тисяч населення. Раніше було - більше 40.  В Україні цей показник - 62. Після повернення з країн "червоної зони" необхідно пройти два тижні самоізоляції або зробити тест на коронавірус. Втім, поїхати будь-куди все ще не можна. Натепер для українських туристів відкриті два десятки напрямків. Серед країн Євросоюзу пускає лише Хорватія, але за наявності негативного тесту.

Доступні подорожі: уряд змінив критерії "червоного списку" країн

Залиште свій коментар

Вибір редакції