Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поїзд їде - вони святкують. Лайфхаки від тих, хто зустрів Новий рік у дорозі

У новорічну ніч Україною курсували 100 поїздів.

Новий рік у поїздах зустріли щонайменше 17 тисяч пасажирів. Минулої ночі Україною курсувало 100 потягів.

Одним із них скористалися журналісти ТСН Оксана Муляр і Валентина Доброта. Вони відмовились від традиційного застілля і вирушили залізницею популярним маршрутом - на Закарпаття.

Обраний поїзд -від Києва до Мукачева відправляється за годину до опівночі і забитий вщент.

Святковий настрій у вагонах залізничники забезпечили новорічними іграшками і дощиком. А пасажири доповнили власним декором. У кожного своя причина такої подорожі – хтось не зміг купити квиток на інший день, а для когось – це пригода, аби зустріти Новий рік у дорозі.

Ближче до опівночі до пасажирів з привітаннями виходить Снігуронька. В реальному житті це провідниця плацкартного вагона Аліна.

О дванадцятій ночі відбувається щось неймовірне. Пасажири дістають ікру та шампанське й розпочинається святкування. Тим пасажирам, котрі у плацкарті вже спали, доводиться прокидатися.

Журналісти ТСН вирішили у цій подорожі зібрати лайфхаки, як зустрічати Новий рік у поїзді. Якщо  хочете зустрічати його у гамірливій компанії, то потрібно обов'язково купувати квиток у плацкарт.

На іншому кінці поїзда - Дід Мороз із іншою Снігуронькою. Це звичайний пасажир зі своєю донькою.

А тим часом у купейному вагоні – тиша. Тож лайфхак номер два - якщо їдете в купе, то треба брати компанію.

Лайфхак номер три - у новорічну ніч провідники лояльні до алкоголю. Якщо в межах розумного. Інакше обіцяють висадити на найближчій зупинці.

Цієї ночі все минулося гаразд. Ніхто із пасажирів свою зупинку не проспав і від поїзда не відстав.

А ще зустрічати Новий рік на залізниці заощадливо. У новорічну ніч ціна квитка найнижча. Квиток у купейний вагон обійшовся у 183 гривні, а в зворотньому напрямку – на 70 гривень дорожче.

Більше подробиць дивіться на відео.

ВідеоНовий рік у потязі зустріли щонайменше 17 тисяч пасажирів

Минулої ночі країною курсувало сто поїздів. Одним із них скористалися Оксана Муляр і Валентина Доброта. Вони відмовились від традиційного застілля і вирушили залізницею у популярному напрямку - на Закарпаття. А тепер готові поділитися з нами досвідом святкування в дорозі.

Новий рік у потязі зустріли щонайменше 17 тисяч пасажирів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції