Поїзди "Київ-Москва" будуть слідувати без зупинок на українському кордоні

Нова технологія буде передбачати оформлення поїзда "Київ – Москва" на першому пероні станції "Київ-Пасажирський".

 Пасажирські поїзди № 1 і № 2 "Київ – Москва" і "Москва – Київ", можливо, будуть слідувати без зупинок на українському кордоні вже до кінця 2010 року.

Як повідомляється, це може бути здійснено у рамках експерименту, за який виступають експерти. Питання це, зокрема, обговорювалося на міжвідомчій нараді в адміністрації Держприкордонслужби України.

За результатами наради прийнято рішення рекомендувати керівникам задіяних структур розпочати експеримент вже 25 грудня цього року.

"Зелене світло зазначені поїзда отримають як мінімум на території України, оскільки російська сторона поки не дала остаточну відповідь щодо початку нововведення на території Росії", - заявили українські прикордонники.

Нова технологія буде передбачати оформлення поїзда "Київ – Москва" на першому пероні станції "Київ-Пасажирський", а "Москва – Київ" - шляхом від станції "Дарниця" до станції "Київ-Пасажирський".

Перший заступник глави Держприкордонслужби Павло Шишолін зазначив, що в рамках підготовки до змін вже був підібраний і підготовлений персонал, його забезпечили сучасними технічними засобами контролю для зчитування біометричних даних.

У відомстві також зауважили, що пасажирів буде додатково поінформовано про механізми проходження прикордонно-митного оформлення, підготовки необхідних документів.

Зазначимо, що про спрощення режиму перетину кордону України та Росії казав президент Росії Дмитро Мєдвєдєв під час зустрічі з президентом України Віктором Януковичем у жовтні.

Читайте також:

До новорічних свят курсуватиме 15 додаткових потягів

"Укрзалізниця" презентувала "е-квиток"

Квиток на нижню полицю в потязі подорожчає

Мєдвєдєв хоче, щоб на кордоні Росії та України було менше хамства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: