Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Позачергова сесія у ВР: депутати селфились у масках, а Юзик спричинив ДТП

Позачергова сесія у ВР: депутати селфились у масках, а Юзик спричинив ДТП

Депутати ухвалили низку законів для запобігання коронавірусу і схвалили кілька призначень.

Верховна Рада сьогодні зібралася на позачергову сесію, щоб ухвалити низку документів, які запобігатимуть поширенню епідемії в Україні. Відтепер ціни на ліки та соціально значущі товари регулюватиме уряд. Банкам - заборонили підвищувати ставки та штрафувати клієнтів за протермінування кредитних виплат. За умисне зараження коронавірусом можна на три роки сісти, а за порушення обсервації - сплатити 35 тисяч гривень. Утім, протиепідемічними клопотами депутати не обмежилися, йдеться в ТСН.16.45.

На роботу депутати йдуть крізь мітинг, який вимагає, щоб вони йшли додому.  Але карантину для Верховної Ради не буде. До квітня  працюватимуть, але в комітетах, писатимуть закони.

На вході замір температури кожному. У маски вдягли навіть нацгвардійців, що чатують на вулиці.  Для журналістів і співробітників апарату без них усередину не пустять. Для депутатів - вхід вільний у будь-якому вигляді.

У сесійній залі більшість голілиць. У масках - одиниці. У них роблять селфі, але знімають для інтерв’ю.  

Відео Верховна Рада ухвалила закон про протидію коронавірусу

Боротьба з короновірусом - у законі. Верховна Рада зібралася на позачергову сесію, щоб ухвалити низку документів, які запобігатимуть поширенню епідемії в Україні. Відтепер ціни на ліки та соціально значущі товари регулюватиме уряд. Банкам заборонили підвищувати ставки та штрафувати клієнтів за прострочення кредитних виплат. За умисне зараження коронавірусом можна на три роки сісти, а за порушення обсервації сплатити 35 тисяч гривень.  Більше про коронавірус в Україні

Верховна Рада ухвалила закон про протидію коронавірусу

Спікер Разумков напередодні просив тих, хто повернувся з-за кордону і почувається недужим - сидіти вдома. З обсервації, не добувши законні два тижні в усамітненні, вийшов депутат Олег Волошин, який контактував із хворим колегою із Франції.  «Він був не просто на обсервації, він проходив обстеження, яке показало, що він здоровий», - заявив Юрій Бойко.

Усі обмеження, які нині запроваджує влада - на випередження. Зараз ситуація не критична, адже хворих одиниці. 12 000 ліжок в інфекційних відділеннях чекають на пацієнтів. 10 мільйонів експрес-тестів завезуть до кінця тижня. Але прем’єр-міністр Денис Шмигаль не відкидає, що ситуація може розвиватися карколомно. «Не хочемо бути передчасними, точно не маємо на меті зробити паніку, але не можемо дозволити зволікати, бо як показує досвід світу - зволікання коштує людських життів», - заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Закон про протидію коронавірусу, над яким працювали всі фракції, ухвалюють без обговорення з нетиповою для парламенту одностайністю. Усі зміни поки впроваджують на 3 місяці. І стежитимуть за тими, хто намагатиметься обійти карантин. Далі обіцяють подумати над тим, як у карантині вижити бізнесу, що на найближчі тижні залишається без прибутків. Позачергове засідання з цього приводу планують провести наступного тижня.

Коли антивірусний пакет ухвалено, спікер оголошує, що у Раді президент. У залу ледь устигають внести штандарт. Володимир Зеленський прийшов представити свою кандидатку на очільницю Генпрокуратури.

« Я обіцяю не продавати справи, не зливати їх, я обіцяю не повертати прокурорських обертнів», - каже Венедиктова.

Проголосувавши за призначення Ірини Венедиктової, заповнюють вакансію міністра економіки та АПК. Ним стає Ігор Петрашко - соратник прем’єра з Львівщини. Недосвідчений у сесійній залі, після обрання він намагається сісти в президентську ложу.

На цьому депутати розійшлися з рекомендаціями мити руки і тримати дистанцію на вулиці. Депутат Корявченков - Юзік із Кварталу - не втримав. І в’їхав у машину попереду просто перед парламентом. Обійшлося фотографією з потерпілим. Із вірусом усе може бути складніше.

Залиште свій коментар

Вибір редакції