Вибори міського голови Харкова: соціологи назвали ймовірних лідерів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вибори міського голови Харкова: соціологи назвали ймовірних лідерів

УНІАН

Жителі Харкова переконані, що місто розвивається у правильному напрямку - таких 48%.

Якби вибори мера Харкова відбулись найближчим часом, то містяни б проголосували за секретаря міськради Ігоря Терехова.

Про це свідчать результати опитування проведені Київським міжнародним інститутом соціології. 

Так, якби вибори міського голови Харкова відбулись наступної неділі, то результат був би таким: за Ігоря Терехова проголосували б 29% серед усіх респондентів і 38,2% серед тих, хто визначився. За Михайла Добкіна проголосували б 16,4% серед усіх респондентів і 21,6% серед тих, хто визначився. Інші кандидати мають нижчу підтримку. Водночас 10,3% опитуваних зізнались, щоб не пішли на вибори, 11,1% - ще не визначились із вибором. 

КМІС

У разі вказування суб’єкта висування також найбільшу підтримку має Ігор Терехов. За нього проголосували б 29% серед усіх респондентів і 38,2% серед тих, хто визначився. Інші кандидати мають нижчу підтримку.

Найвищий антирейтинг мають Михайло Добкін (27,4% серед усіх респондентів за жодних обставин не голосуватимуть за нього) і Олександр Фельдман (22,4%). Антирейтинг інших кандидатів – 9-17%.

Якби вибори до Харківської міської ради відбувалися в середині травня, то найбільше голосів отримав би "Блок Кернеса "Успішний Харків" – за нього проголосували б 35,3% серед усіх респондентів і 45% серед тих, хто збирається голосувати і визначився з вибором. Далі йде ОПЗЖ, яку підтримують 12,6% серед усіх респондентів і 16,1% серед тих, хто визначився з вибором. Також до міської ради потрапили б "Блок Світличної "Разом!" (відповідно, 8,5% і 10,8%), "Слуга народу" (6,3% і 8%), "Партія Шарія" (5,5% і 7%), "ЄС" (4% і 5,1%). Інші партії мають нижчу підтримку.

Також жителі Харкова переконані, що місто розвивається у правильному напрямку - 48% проти 32,8%, які, вважають навпаки.

68,3% опитаних вважають, що у місті повинна розвиватись медицина. Топсферами також є ремонт житлового фонду (54,1%), внутрішньоквартальні дороги (49,6%), соціальний захист населення (45,4%) і двори та прибудинкові території (41,5%).

Опитування проводилось від 7 до 16 травня 2021 року методом особистого інтерв'ю з використанням планшета (computer-assisted personal interviews, CAPI) було опитано 800 респондентів, що мешкають і зареєстровані у м. Харкові за стратифікованою за районами 3-х ступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення міста віком від 18 років. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн–ефекту 1,5) не перевищує: 3,5% для показників близьких до 50%, 3,1% — для показників близьких до 25%, 2,1% — для показників близьких до 10%, 1,6% — для показників близьких до 5%.

Нагадаємо, у Раді зареєстрували проєкт постанови про вибори мера Харкова. 

Ігор Терехов: "Пам'ятник Жукову стояв і стоятиме у Харкові"

Ігор Терехов: "Пам'ятник Жукову стояв і стоятиме у Харкові"

 

Наступна публікація