Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Позапланові канікули: в Україні через нестачу газу закривають усі навчальні заклади

Населення просять прикрутити газові котли та перечекати до 6 березня, коли на вулиці значно потеплішає.

До вівторка, 6 березня, в Україні закривають усі дитячі садочки, школи та вищі навчальні заклади.

Цього разу з метою економії споживання газу, йдеться у сюжеті ТСН.12:00.

Напередодні «Газпром» без пояснень відключив подачу палива Україні і навіть повернув передплату за березень. Як доповів у парламенті міністр енергетики Ігор Насалик, це лише один з заходів, які ухвалили на РНБО.

Зокрема, в Україні нині пікове споживання газу, через найнижчі температури зими не вистачає на день 15-20 мільйонів кубометрів, сказав Насалик.

З запроваджених заходів економії: всі теплогенеруючі компанії переведуть на мазут, де це можливо, підприємства попросили запровадити енергозберігальний режим, а також повністю припинити роботу навчальних закладів до 6 березня.

ВідеоБорг "Газпрому" перед "Нафтогазом" лише за одну ніч зріс на півмільйона доларів

Це пеня за несплачені раніше кошти. Таке повідомляють у "Нафтогазі" України. Там святкують перемогу Києва у газовій суперечці із російським монополістом. Напередодні міжнародний арбітраж постановив – "Газпром" має компенсувати "Нафтогазу" понад 4 з половиною мільярдів доларів за недопоставлений газ для транзиту з 2009 по 2016 роки.

Борг "Газпрому" перед "Нафтогазом" лише за одну ніч зріс на півмільйона доларів

"Газпром" не називає причин припинення подачі газу, однак це найімовірніше стосується рішення Стокгольмського арбітражу.

Населення просять прикрутити газові котли та перечекати до 6 березня, коли на вулиці значно потеплішає.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на п`ять діб запровадив національний план дій для недопущення кризової ситуації в енергетиці через дії російського «Газпрому». Росія знизила майже на 20% тиск у газовій трубі, якою територією України постачає блакитне паливо до Європи. Також "Газпром" повернув "Нафтогазу" гроші за газ, постачання якого мали відновити від 1 березня, після дворічної перерви. Також РФ досі не виконала рішення Стокгольмського арбітражу, відповідно до якого має сплатити Києву 2,56 млрд доларів. Щоденна пеня становить до півмільйона доларів. Міністерство закордонних справ України вже офіційно повідомило Євросоюз про проблеми з тиском газу в трубі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції