Позбавив дитинства: у Запорізькій області школярка народила дитину від ґвалтівника

Позбавив дитинства: у Запорізькій області школярка народила дитину від ґвалтівника

Фото: pixabay.com

Підліток за рішенням суду заплатить штраф.

Бердянський міський районний суд виніс вирок підлітку, який зґвалтував свою 12-річну подругу.

За інформацією з реєстру судових рішень, в серпні 2019 року у дівчинки був перший статевий акт. А у березні 2020 року 12-річна школярка народила дитину. Батьком малюка виявився неповнолітній друг брата потерпілої.

На засіданні суду підліток визнав свою провину і підтвердив, що влітку 2019 року вступав у статевий зв'язок з дівчинкою. Він заявив, що все відбувалося за згодою.

А у школярки своя версія: на прохання обвинуваченого кілька разів вступала з ним у статевий зв'язок в приміщенні нежитлового будинку. За її словами, хлопець їй погрожував, щоб та не розповіла мамі або подругам.

Дівчинка і її адвокат подали обвинуваченого цивільний позов про відшкодування моральної шкоди на суму 500 тисяч гривень, вважаючи, що підліток позбавив школярку дитинства, змусив змінити її спосіб життя, звернутися до психіатра для подолання стресового розладу психіки.

Підліток отримав 2 роки випробувального терміну. Також суд зобов'язав сім'ю хлопця виплатити потерпілій 300 тисяч гривень морального збитку, посилаючись на відсутність матеріальної можливості задовольнити позов в повному розмірі.

Нагадаємо, на Волині 63-річний чоловік зґвалтував свою 13-річну падчірку, яка згодом народила від нього дитину.

В Закарпатській області правоохоронці намагались зґвалтували дівчину

В Закарпатській області правоохоронці намагались зґвалтували дівчину

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація