Пожежа на борту літака і аварійна посадка: в аеропорту "Бориспіль" провели масштабні тренування

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Було задіяно близько сотні рятувальників, медиків та десятки одиниць техніки.

Пожежа, аварійна посадка, витік пального та аміаку: в аеропорту "Бориспіль" провели масштабні тренування рятувальники, медики та служба безпеки летовища, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Лише п'ять кілометрів пілоти не дотягнули до злітної смуги. За легендою, літак падає в болотистій місцевості. Гелікоптер із рятувальниками спочатку намагається сісти, але там болото. Зрештою вирішує скидати рятувальників на парашутах. Це найперша - екстрена допомога. Згодом пілоти таки знаходять майданчик для посадки.

Інша легенда - під час злету колесо переднього шасі літака "роззулося". Сідати небезпечно. Пожежники швидко заливають злітну смугу піною. Літак Ан-26, який для армії відновили за гроші волонтерів, безпечно приземляється. Але далі - гірше: спалахує авіаційний гас.

Пожежа на борту літака -- це наступне тренування. Крім рятувальників, працюють співробітники "Червоного хреста". Вони різними способами евакуйовують пасажирів.

Такі навчання в аеропортУ "Бориспіль" влаштовують раз на два роки. Цього року вони чи не наймасштабніші. Було задіяно близько сотні рятувальників, медиків та десятки одиниць техніки.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

В аеропорту "Бориспіль" провели тренування рятувальники, медики та служба безпеки летовища

В аеропорту "Бориспіль" провели тренування рятувальники, медики та служба безпеки летовища

 

Наступна публікація