Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Було задіяно близько сотні рятувальників, медиків та десятки одиниць техніки.

Пожежа, аварійна посадка, витік пального та аміаку: в аеропорту "Бориспіль" провели масштабні тренування рятувальники, медики та служба безпеки летовища, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Лише п'ять кілометрів пілоти не дотягнули до злітної смуги. За легендою, літак падає в болотистій місцевості. Гелікоптер із рятувальниками спочатку намагається сісти, але там болото. Зрештою вирішує скидати рятувальників на парашутах. Це найперша - екстрена допомога. Згодом пілоти таки знаходять майданчик для посадки.

Інша легенда - під час злету колесо переднього шасі літака "роззулося". Сідати небезпечно. Пожежники швидко заливають злітну смугу піною. Літак Ан-26, який для армії відновили за гроші волонтерів, безпечно приземляється. Але далі - гірше: спалахує авіаційний гас.

Пожежа на борту літака -- це наступне тренування. Крім рятувальників, працюють співробітники "Червоного хреста". Вони різними способами евакуйовують пасажирів.

Такі навчання в аеропортУ "Бориспіль" влаштовують раз на два роки. Цього року вони чи не наймасштабніші. Було задіяно близько сотні рятувальників, медиків та десятки одиниць техніки.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

ВідеоВ аеропорту "Бориспіль" провели тренування рятувальники, медики та служба безпеки летовища

Пожежа, аварійне приземлення, витік пального та аміаку. В аеропорту "Бориспіль" провели масштабні тренування рятувальники, медики та служба безпеки летовища. 

В аеропорту "Бориспіль" провели тренування рятувальники, медики та служба безпеки летовища

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції