Пожежа на мулових полях біля Києва ліквідована

Вміст шкідливих речовин у повітрі після пожежі не перевищував норму.

Пожежа на мулових полях Бортницької станції аерації біля Києва ліквідована.

Про це повідомила начальник прес-служби МНС Київської області Вікторія Рубан.

"Вчора залишалося невелике вогнище, розміром менше 0,1 га. У використанні спецмашин не було потреби, хоча на місці ще вчора чергувала пожежна. Мул залитий водою і просочений на достатню глибину", - розповіла Рубан.

За даними видання, проби, взяті СЕС Дарницького району Києва і Бориспільського району Київської області, підтвердили, що вміст шкідливих речовин у повітрі після пожежі не перевищував норму.

Нагадаємо, 7 жовтня "Київводоканал" застеріг про можливі шкідливі викиди в атмосферу у зв`язку з пожежею на мулових полях БСА. За даними компанії, мул зайнявся в ніч на 6 жовтня на площі близько 15 тис. кв. м. Оскільки мулові поля БСА існують для природного очищення каналізаційних відходів і містять досить багато хімічних компонентів, їх горіння може сприяти шкідливим викидам в атмосферу, наголошувалося в повідомленні "Київводоканалу".

Тим часом керівник ВАТ АК "Київводоканал" Ярослав Філатов заявив, що ніякої особливої небезпеки для киян у зв`язку з пожежею немає.

Причиною займання мулових полів, за інформацією фахівців, став підпал або необережне поводження з вогнем сторонніх осіб, оскільки з територією станції граничать Бортницькі мисливські угіддя.

Читайте також:

Смердюча пожежа під Києвом триватиме ще три дні

На мулових полях у Бортничах триває пожежа

Бортницька станція аерації залила поля селян смердючим мулом

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: