Пожежа спопелила майже квадратний кілометр суконної фабрики під Києвом

Пожежа спопелила майже квадратний кілометр суконної фабрики під Києвом

Фото: ДСНС України у Київській області

Вогонь поширювався дуже швидко, однак рятувальники взяли ситуацію під контроль.

Понад 4 години тривала пожежа на суконній фабриці під Києвом. Вогнем були охоплені складські приміщення в Березані площею 800 квадратних метрів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Від одного зі складів лишився лише понівечений вогнем метал, а продукція – халати, білизна, ковдри – вигоріла вщент. Ще одне приміщення пошкоджене, решту 8 складів вдалося врятувати. За попередніми відомостями від очевидців-працівників фабрики, запалало десь на виробничій лінії, а вогонь перекинувся на складське приміщення. Про причини займання зараз точної інформації немає. "Не було часу розбиратися", - пояснив заступник начальника главку ДСНС у Київській області Сергій Майстренко.

Завдяки тому, що тканина займається легко і горить швидко, пожежа охопила велику територію. За деякою інформацію, рятувальників викликали з певним запізненням. Однак по прибутті фахівці ДСНС швидко взяли ситуацію під контроль і зупинили небезпеку подальшого поширення вогню. На місці працювали вогнеборці з різних районів Київщини – Броварів, Яготина, Переяслав-Хмельницького тощо. Декому довелося здолати 70 км шляху, аби приступити до виконання завдання. Загалом полум'я приборкували 60 людей і 13 одиниць техніки. Постраждалих у пожежі немає.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Одинадцять одиниць техніки з різних районів Київщини гасили пожежу на фабриці в Березані

Одинадцять одиниць техніки з різних районів Київщини гасили пожежу на фабриці в Березані

Повʼязані теми:

Наступна публікація