Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Точну причину пожежі в будинку на Буніна встановить експертиза.

Двадцять мешканців старовинного будинку в середмісті Одеси, чиї квартири згоріли у пожежі 12 липня, тимчасово переселили в корпуси дитячого табору "Мрія". Інші потерпілі особи оселилися у своїх рідних.

Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов на засіданні міського оперативного штабу, передає "Укрінформ".

Зі слів міського голови, попередня причина пожежі - необережне поводження з вогнем. Загорілося нібито на балконі другого поверху, звідки вогонь перекинувся на перекриття й покрівлю. Однак точна причина буде відома після висновку експертів ДСНС та власників квартири, де виникло загоряння.

"20 осіб, чиї квартири зазнали пошкоджень від вогню, відселено до табору "Мрія", який став своєрідним притулком для одеситів, які втратили житло через обвали старих будинків чи пожежі. Інші 28 потерпілих унаслідок пожежі вирішили тимчасово поселитись у своїх родичів", - зазначив Труханов.

Наразі департамент міського господарства отримав завдання розробити план відновлення будинку. Де у результаті пожежі квартири залиті водою, на 90% демонтовано покрівлю, у приміщеннях немає електроенергії і водопостачання. 

Нагадаємо, в Одесі зранку 12 липня в триповерховому житловому будинку на розі Олександрівського проспекту та вулиці Буніна загорілася квартира. Далі вогонь перекинувся на дах і балкон другого поверху. 

У результаті пожежі вигоріли 38 квартир, які не придатні для життя.Теплові удари отримали двоє вогнеборців. Серед мешканців будинку потерпілих немає.

Відео 28 жителів обваленого одеського будинку повернуться додому за три тижні

Аварійні залишки одеського під'їзду, що обвалився місяць тому, демонтують. Мешканцям уцілілої частини багатоквартирного дому дозволять повернутися до осель. Так вирішила місцева влада. Сторічна споруда в курортному районі стала п'ятою в низці руйнувань історичних житлових будівель в Одесі. Усіх пожильців тимчасово відселили до дитячого табору. 28 зможуть повернутися додому за три тижні. Тоді завершать демонтаж пошкодженого під'їзду, укріплять та законсервують внутрішню підпірну стіну. У далекій перспективі відновити й добудувати зруйновану частину. Її завершення мешканці обвалених квартир, а прописано їх там дев'ятеро, чекатимуть у тимчасовому житлі. Скільки триватиме реконструкція, чиновники прогнозувати не беруться.

28 жителів обваленого одеського будинку повернуться додому за три тижні

Вибір редакції