Пожежа у будинку для літніх людей у Харкові: прокуратура передала до суду обвинувачення щодо чотирьох осіб

Пожежа у будинку для літніх людей у Харкові: прокуратура передала до суду обвинувачення щодо чотирьох осіб

Фото: УНІАН

У результаті пожежі загинули 15 людей.

У Харкові судитимуть чотирьох осіб, який вважають винними у пожежі у будинку для літніх людей. Прокуратура передала до суду обвинувальний акт.

Про це повідомляє Офіс генеральної прокуратури.

"Харківською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно чотирьох осіб за фактом порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей (ч. 2 ст. 270 КК України)", - йдеться у повідомленні.

За даними досудового розслідування, 21 січня 2021 року у Харкові у двоповерховій будівлі, яка де незаконно розміщувався геріатричний пансіонат, спалахнула пожежа. Її причиною стало порушення вимог пожежної безпеки, як під час будівництва, так і під час експлуатації будівлі. У результаті пожежі загинули 15 людей.

"Серед обвинувачених — власник домоволодіння, орендар будинку та його дружина — директорка закладу і адміністратор, який координував роботу пансіонату та при цьому не був офіційно працевлаштований", - зазначили у прокуратурі.

Нагадаємо, що у Харкові, де 21 січня сталася масштабна пожежа, не вдалося врятувати через те, що вогонь поширювався стрімко, та через фізичний стан людей, які перебували на другому поверсі.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація