Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пожежа у таборі "Вікторія": дані незалежної експертизи не збігаються із висновками державної

Батьки загиблих дітей вимагають дорозслідувати справу.

За висновками незалежних міжнародних експертів щодо трагедії у одеському таборі "Вікторія", яка сталася півтора року тому, причиною пожежі став залишений увімкнений кип'ятильник і грубі порушення під час будівництва, йдеться у ТСН.12:00.

Фахівців власним коштом винайняли батьки загиблих дітей. За їхньою версією, пожежа почалася в кімнаті керівниці танцювального ансамблю "Адель" на першому поверсі. За законом, дерев'яні корпуси табору мали бути винятково одноповерховими, натомість в них було два поверхи. Це порушення проектувальників стало однією з причин, чому дітей не встигли швидко евакуювати з охопленого вогнем будинку.

"Ми отримали результати експертизи, яку провели державні служби. Яка нічого не встановила. І тоді вже стало зрозуміло, що цю справу ніхто розслідувати не буде", - пояснює батько загиблої Софії Мазур, чому були вимушені звернутись до незалежної експертизи.

Нині батьки загиблих вимагають, щоб справу дорозслідували, враховуючи цю експертизу, та покарали усіх причетних до трагедії.

"На сьогодні у нас інформація, що прокуратура робить все для того, щоб якимось чином визнати цю експертизу недійсною або її дискредитувати з огляду на ті висновки, які дали за наслідками своєї роботи", - заявила адвокат Оксана Муравська.

ВідеоТрагедія у таборі "Вікторія": міжнародні експерти знайшли грубі порушення

Залишений увімкнений кип'ятильник і грубі порушення під час будівництва. Такі висновки незалежних міжнародних експертів щодо пожежі в одеському таборі "Вікторія", яка сталася півтора роки тому. Їх власним коштом винайняли батьки загиблих дітей.

Трагедія у таборі "Вікторія": міжнародні експерти знайшли грубі порушення

Нагадаємо, трагедія в дитячому таборі сталася в ніч проти 16 вересня 2017 року. Під час пожежі згоріла двоповерхова дерев'яна будівлязагинули троє дітей. Ще двоє потрапили до лікарні.

24 квітня 2018 року суд виніс перший судовий вирок щодо трагедії в дитячому таборі “Вікторія”. Виховательку закладу, яка відповідала за протипожежну безпеку засудили до трьох років ув’язнення умовно.

У травні обласна прокуратура оголосила Петросу Саркісяну - екс-директору дитячого табору "Вікторія" - про підозру у заволодінні чужим майном та зловживанні службовим становищем

Залиште свій коментар

Вибір редакції