Пожежа у таборі "Вікторія": прокуратура направила до суду справу екс-заступниці Труханова

Дата публікації
Пожежа у таборі "Вікторія": прокуратура направила до суду справу екс-заступниці Труханова

УНІАН

Цвірінько обвинувачується у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.

Прокуратура завершила розслідування і направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього заступника мера Одеси Зінаїди Цвірінько у справі щодо пожежі у дитячому таборі "Вікторія".

Про це повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко.

За його  словами, Цвірінько обвинувачується у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки. Слідство вважає, що неналежне виконання нею своїх службових обов'язків призвело до пожежі у дитячому таборі "Вікторія".

Зараз на розгляді у суді перебувають обвинувальні акти стосовно директора дитячого табору, колишнього керівника Київського райвідділу Держслужби з надзвичайних ситуацій в Одеській області та інспектора цього райвідділу ДСНС.  

Нагадаємо, 24 квітня суд виніс перший судовий вирок щодо трагедії в дитячому таборі “Вікторія”. Виховательку закладу, яка відповідала за протипожежну безпеку засудили до трьох років ув’язнення умовно.

Суд вважає, що жінка неналежно виконувала свої обов'язки. Саме це призвело до масштабної пожежі, у якій загинули троє дівчат. Однак, враховуючи пом'якшувальні обставини та визнання своєї провини, жінку від відбування покарання за ґратами звільнили, з випробувальним терміном на два роки.

Адвокат потерпілих повідомила, що батьки оскаржувати вирок не будуть, оскільки розуміють, що вихователька виконувала свої обов'язки з пожежної безпеки формально і в момент пожежі вже не працювала у “Вікторії”.

В ніч проти 16 вересня 2017 року в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля. Внаслідок чого загинуло троє дітей. Ще двоє потрапили в лікарню. У лютому фахівці провели ексгумацію тіл загиблих через те, що у батьків виникли підозри, що тіла дітей переплутали і поховали не у своїх могилах.

Виховательку, яка відповідала за пожежну безпеку в таборі "Вікторія", засудили до трьох років умовно

Виховательку, яка відповідала за пожежну безпеку в таборі "Вікторія", засудили до трьох років умовно

 

Наступна публікація