Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пожежа у таборі "Вікторія": родичі дітей прагнуть відсудити майже 4 млн грн моральних збитків

У дитячого табору "Вікторія" нема свого майна - усе належить територіальній громаді в особі Одеської міськради.

Родини 37 дітей, що перебували в оздоровчому таборі "Вікторія" під час пожежі 15 вересня 2016 року, вимагають від Одеської міськради відшкодування моральних збитків на загальну суму 3,9 мільйона гривень.

Про це заявив адвокат потерпілих Микола Стоянов, - пише Укрінформ.

"Підсудний екс-директор комунального підприємства "Дитячий оздоровчо-спортивний комплекс "Вікторія" Петрос Саркісян був найманим працівником і має нести кримінальну або адміністративну відповідальність за пожежу, але не цивільно-правову, яка передбачає компенсацію моральних збитків. Бо у дитячого табору "Вікторія" нема свого майна - усе належить територіальній громаді в особі Одеської міськради", - наголосив Стоянов.

Фотогалерея Через смерть трьох дітей у таборі Одеську мерію почали пікетувати, почалися сутички й принесли шини (11 фото)

За його словами, підсудний Саркісян діяв відповідно до контракту, укладеного ним з департаментом освіти і науки міськради, тож саме міськрада має відшкодовувати моральні збитки потерпілим.

Суддя Віктор Чаплицький звернув увагу представника захисту потерпілих на те, що в позові не вказано, яке саме майно громади Одеси підлягає арешту. Суддя запропонував Стоянову протягом трьох діб виправити документ, доповнивши позов необхідними відомостями, і повторно подати на розгляд суду.

ВідеоВиховательку, яка відповідала за пожежну безпеку в таборі "Вікторія", засудили до трьох років умовно

Суд вважає, що жінка неналежно виконувала свої обов'язки. Саме це призвело до масштабної пожежі, у якій півроку тому загинуло троє дівчат. Однак, враховуючи пом'якшувальні обставини та визнання своєї провини, жінку від відбування покарання за ґратами звільнили - з випробувальним терміном на два роки. 

Виховательку, яка відповідала за пожежну безпеку в таборі "Вікторія", засудили до трьох років умовно

Раніше повідомлялось, що обласна прокуратура оголосила Саркісяну про підозру у заволодінні чужим майном та зловживанні службовим становищем. Шестеро людей – згідно з документами – працювали у "Вікторії" та отримували заробітну платню. 

Нагадаємо, в ніч проти 16 вересня 2017 року в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля. Внаслідок чого загинуло троє дітей. Ще двоє потрапили в лікарню. Як заявляв генпрокурор Юрій Луценко, до відповідальності в пожежі залучаються заступниця мера, яка мала стежити за технічним станом об'єктів, директор табору, співробітниця, яка відповідала за пожежний стан, а також керівник відділу ДСНС та інспектор, який проводив перевірку. 24 квітня суд виніс перший судовий вирок щодо трагедії в дитячому таборі “Вікторія”. Виховательку закладу, яка відповідала за протипожежну безпеку засудили до трьох років ув’язнення умовно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції