Пожежа в ігровому салоні Одеси: люди врятувалися завдяки збігові обставин

Пожежа в ігровому салоні Одеси: люди врятувалися завдяки збігові обставин

Якби хлопчик не затримався біля комп'ютера – уві сні вчаділа б ціла родина.

Власники квартири в Одесі, на котру перекинулося полум'я від підпільного казино, рахують збитки і шукають нове помешкання. Одна кімната в оселі вщент вигоріла, інша залита водою, тож для життя помешкання непридатне, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Приміщення гральних автоматів в Одесі згоріло через підпал. Такі висновки вже зробили у місцевій поліції. Правоохоронці шукають невідомих, які напередодні ввечері жбурнули всередину лотерейного супермаркету "коктейлі Молотова". Зал загорівся, а вогонь перекинувся на помешкання поверхом вище. У пожежі ніхто не постраждав. Зараз власники вигорілої квартири рахують збитки та думають, де житимуть — вогонь та їдка кіптява зробили оселю непридатною для життя.

Приміщення гральних автоматів в Одесі згоріло через підпал

Приміщення гральних автоматів в Одесі згоріло через підпал

Погорілець Віталій Рожнюк каже, що тільки дивом ніхто не загинув у цій пожежі. "Пішов дим, у мене син сидів за комп'ютером, ми вже заснули. Добре, що він не спав – підняв усіх, і всі ми вийшли. За лічені хвилини могли загинути", - розповів одесит. Рятувальники прибули дуже швидко, але пожежа виявилася складною для гасіння. "Головна проблема – вогонь швидко поширювався", - заявив заступник начальника ДСНС України в Одеській області Орест Фок.

У залі ігрових автоматів, який закидали "коктейлями Молотова", вогонь лютував із такою силою, що розплавилися металеві конструкції. Люди, які були в приміщенні у момент підпалу, встигли вискочити на вулицю. Пересічні одесити співчувають жителям квартир над ігровим залом – мовляв, із проблемою потрібно боротися, але законними способами. Власники ж салону поки що про себе знати не дають, а на згарище вранці набігли мисливці за кольоровим металом – їх відганяла працівниця турагенції із сусіднього приміщення. За фактом пожежі правоохоронці розпочали кримінальне провадження за статтею про навмисне пошкодження майна. Попередньо кажуть, що зал автоматів працював легально.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Повʼязані теми:

Наступна публікація