Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пожежа в коледжі Одеси: суд розгляне апеляцію ексзаступника директора

Пожежа в коледжі Одеси: суд розгляне апеляцію ексзаступника директора

Хаєцький на момент пожежі не працював у закладі: звільнився за два тижні до трагедії.

Суд в Одесі в четвер, 28 травня, розгляне апеляцію поета й громадського діяча Андрія Хаєцького. Він потрапив до СІЗО у справі про пожежу в економічному коледжі, де загинули 16 людей

Про це йдеться у ТСН.Ранок.

Хаєцький працював заступником директора закладу з адміністративно-господарської роботи, але момент трагедії два тижні як звільнився. Крім того, за протипожежну безпеку не відповідав. 

Андрій Хаєцький єдиний з п'яти підозрюваних, який перебуває під вартою. Решта - під домашнім арештом. 

Надмірна суворість запобіжного заходу та сумнівні обставини арешту Хаєцького збурили одеситів та інтелігенцію по всій країні. Заяву з вимогою його негайного звільнення - підписали понад 80 відомих поетів, письменників, журналістів, громадських та культурних діячів.  

Відео Суд в Одесі розгляне апеляцію заступника директора економічного коледжу

Суд в Одесі розгляне апеляцію Андрія Хаєцького. Він потрапив в СІЗО у справі про пожежу в економічному коледжі, де загинули 16 людей. Він - єдиний з п`яти підозрюваних, який перебуває під вартою. Надмірна суворість запобіжного заходу та сумнівні обставини арешту збурили одеситів та інтелігенцію по всій країні. 

Суд в Одесі розгляне апеляцію заступника директора економічного коледжу

Акція підтримки поета збереться сьогодні із вимогою справедливого правосуддя. "Про нього чомусь згадали, коли затримували вже інших співробітників цього коледжу. Зараз схоже на те, що з нього пробують зробити цапа-відбувайла, бо це людина, за яку ніхто не буде вступатися. Їм треба показати результат і закінчити справу", - каже письменник Андрій Кокотюха.

Нагадаємо, вранці 4 грудня 2019 року в Одесі загорівся коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Вогонь спалахнув на третьому поверсі будівлі й швидко розповсюдився на 4000 кв м. Рятувальники евакуювали близько 40 осіб. 

Пожежа забрала життя 16 осіб: викладачів та учнів. Першою жертвою була 17-річна студентка коледжу. Вона вистрибнула з вікна будівлі і отримала травми несумісні з життям.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції