Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пожежа в коледжі в Одесі: оголошено першу підозру, розбирають завали, чотирьох людей досі не знайшли

Родичам загиблих та потерпілим виділили кошти на матеріальну одноразову допомогу.

На місці пожежі в одеському коледжі рятувальники кілька годин намагалися завалити внутрішню стіну, яка несе головну загрозу обвалу. Там продовжують розбирати завали. Також шукають чотирьох людей, які зникли під час пожежі 4 грудня. Тоді загинули 12 людей. Ще дев'ятеро й досі в лікарні.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Рятувальникам таки вдалося завалити частину внутрішньої стіні з шостого по четвертий поверхи. Перша спроба відбулася три години тому. І так поверх за поверхом, поки не стемніло.

Перед цим у дворі вистелили спеціальну подушку з піддонів та сіна, аби під час падіння конструкції не спровокували обвалення усього будинку. Натягнули тросами і техніка потягла, щоправда поки лише один поверх вдалося демонтувати. Після цього за допомогою крану почали всередину опускати рятувальників.

"Будуть працювати виключно з цього крану, тому що працювати іншими методами і підходити з інших частин будівлі вкрай небезпечно. І тільки в підвищеному стані, страхуючись, будуть працювати рятувальники. За допомогою лопат, кірк та відер", - зазначив заступник начальника ГУ ДСНС в Одеській області Олександр Крицький.

Тим часом правоохоронці оголосили першу підозру в кримінальній справі. Директорку коледжу підозрюють у порушенні правил пожежної безпеки.

"Грубе порушення пожежної безпеки, а найголовніше - евакуації людей, які там перебували. Тобто фактично вона була неможлива. Ми не вилучили до цього часу жодного вогнегасника. На жаль, частину вогнегасників ми знайшли під ліжком у коменданта", - повідомив начальник ГУНП в Одеській області Олег Бех.

Також коледж не був обладнаний протипожежною сигналізацією. Хоча, за даними поліції, мав на це кошти. На першому поверсі був встановлений ще радянський ревун, який потрібно було вручну запускати.

Сьогодні в Одесу прибула урядова комісія з розслідування причин пожежі. І сьогодні ж стало відомо, що на компенсацію родинам загиблих та постраждалих місто і область вже виділили кошти.

"Підписано розпорядження з виділення з резервного фонду бюджету в розмірі майже трьох мільйонів гривень на виплату одноразової матеріальної допомоги. Також мені відомо, що з міського бюджету виділені кошти. Розглядалось питання про виділення коштів з боку Кабміну. Тож питання це вирішене", - сказав голова Одеської ОДА Максим Куций.

Нині офіційно загиблими вважаються 12 людей. Ще чотирьох шукають під завалами.

Сергій Осадчук

Відео Директорці Одеського коледжу оголосили підозру у порушенні правил протипожежної безпеки

Будівля коледжу, який вона очолювала, спалахнула минулої середи. 12 людей загинули, 9 - у лікарні, 4 - досі шукають під завалами. Рятувальники не припиняють пошукові роботи.  Але оскільки донині існує ймовірність подальшого обвалу, то пошук уповільнюється.  

Директорці Одеського коледжу оголосили підозру у порушенні правил протипожежної безпеки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції