Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пожежа в одеській психлікарні: півтора місяця тому в закладі вже було займання

Тоді матрац підпалив один із пацієнтів.

Кількість загиблих після пожежі в Одеській психіатричній лікарні, яка сталася 10 червня, зросла до семи. Слідство встановило, що займання сталося в господарчій споруді. Півтора місяця тому у лікарні, але в іншому відділенні, теж була пожежа. Зайнялось тоді через пацієнта, який підпалив матрац власною запальничкою, йдеться у ТСН.19:30

Від отруєння чадним газом у пожежі померли п'ять осіб: чотири пацієнти і медсестра. Один пацієнт помер від перитоніту до пожежі. Як сталося, що цього ніхто не помітив - з'ясовує поліція.

ВідеоУночі помер ще один потерпілий у пожежі в психлікарні

До семи зросла кількість загиблих після пожежі. Вночі помер один з потерпілих - 90-річний чоловік. В Одесі і області сьогодні жалоба. Слідство встановило: займання сталося в господарчій споруді. Там персонал сушив білизну, а пацієнти курили.  

Уночі помер ще один потерпілий у пожежі в психлікарні

Один потерпілий помер у лікарні після пожежі. До лікарні його привезли непритомним з опіком дихальних шляхів. Зусиллями медиків 90-річний пацієнт прийшов до тями, почав розмовляти і навіть їсти. Утім, серце старенького не витримало.

Завідувач сьомого відділення Одеського центру психічного здоров'я каже, попри розмови пр брак персоналу, працівників у лікарні вистачає. Щоправда, визнає, що вдень і за звичайних умов. 

Самі  працівники лікарні спілкуватися на камеру відмовляються. У приватній розмові скаржаться на мізерні зарплати та важкі умови праці. Вони бурюються чутками, що того вечора у відділенні пили алкоголь. Це наклеп, стверджують дві жінки, які чергували в ніч пожежі в згорілій будівлі.

У ту ніч загинула їхня колега медсестра Юлія Нікіта. Вона отруїлася чадним газом, коли рятувала пацієнтів. Завтра її ховатимуть. Син загиблої каже, що мати вона працювала медсестрою все життя. Останні півтора року у центрі психічного здоров'я.

Слідчі встановили, що займання сталося в господарчій споруді. Там персонал сушив білизну, а пацієнти курили. Проте у лікарні переконують, що слідкують, аби хворі не мали сірників та запальничок. Вони натякають, що заклад могли підпалити навмисно, через ласий шматок землі.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва.

Залиште свій коментар

Вибір редакції