Пожежа в супермаркеті під Києвом: квартири над торговим центром спершу планувалися, як офіси

Пожежа в супермаркеті під Києвом: квартири над торговим центром спершу планувалися, як офіси

Тепер люди сподіваються на компенсації від власників крамниці.

Кілька родин залишилися без житла через пожежу в селищі Чубинському на Київщині. Там загорівся супермаркет, який розміщений на першому поверсі, і за лічені хвилини вогонь дістався другого, житлового поверху, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вогонь охопив квартири та перекинувся на дах, знищив частину покрівлі. "За п’ять хвилин усе піднялося до даху, бо там усе штучне", - кажуть очевидці. Рятувальники впродовж кількох годин заливали споруду водою, щоби приборкати полум’я. Повертатися жителям туди ночувати вже неможливо – багнюка під ногами, відсутній дах, речі залиті водою. Вранці до будинку починають сходитися погорільці та збирається комісія зі слідчих, рятувальників та чиновників. Час до часу вони заходять до супермаркету та піднімаються до осель. Усе нотують, деякі згорілі друзки забирають у пакунках із собою на експертизу.

Причиною пожежі у супермаркеті під Києвом могло стати закорочення дротів

Причиною пожежі у супермаркеті під Києвом могло стати закорочення дротів

Цей будинок звели понад десять років тому. Пожильці кажуть, що спершу другий поверх планували під офіси, але згодом облаштували там квартири. Те, що будматеріали були не вогнетривкими, розповідають на місці і фахівці, але що саме послугувало причиною займання – зможуть стверджувати за два тижні. Нині лише припускають, що сталося закорочення дротів у супермаркеті. Журналісти звернулися по коментар до торговельної мережі, але там про версії поки що мовчать. "Ми чекаємо офіційних висновків", - пояснили представники "Фори".

По обіді власники пошкоджених осель пишуть заяви і рахують збитки. Люди шукають місце для ночівлі щонайменше на кілька днів. Сьогоднішню ніч вони провели хто у знайомих, хто в готелі, а хто просто в машині неподалік будинку.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Наступна публікація