Пожежі у Харківській області: введено НС регіонального рівня, вогонь ще не загасили

Пожежі у Харківській області: введено НС регіонального рівня, вогонь ще не загасили

На місці працюють пожежники, але їм заважає сильний вітер.

У Дворічанському районі Харківської області третю добу гасять масштабну пожежу. Вогонь знищив з пів тисячі гектарів хвойного лісу. Полум’я рятувальники зупинили, але сильний вітер не дає остаточно втихомирити стихію.  З місця події про ситуацію розповіла кореспондентка Юлія Семененко в ефірі "ТСН.Ранок".

"Ми зараз перебуваємо у Горобі’ївці за півтори сотні кілометрів од Харкова. Це те село, яке найбільше постраждало від масштабної пожежі. Воно згоріло повністю. 22 хати геть знищені, щонайменше 30 селян залишилось просто неба. Таким людям влада обіцяє по 300 тисяч гривень. Якою ж буде компенсація для інших, вирішуватиме комісія. І на Харківщині вже оголосили надзвичайну ситуацію регіонального рівня. Це задля того, аби люди змогли якомога швидше отримати гроші від держави за втрачене житло", - розповіла журналістка ТСН.

Щодо пожежі у Дворічанському районі, яку гасять третій день поспіль. "За цей час нищівний вогонь перетворив на згарище пів тисячі гектарів хвойного лісу. Пожежа локалізована, але не ліквідована. На цю хвилину продовжують ще тліти 80 гектарів. Не загасили досі й інше пожежу поблизу селища Башкирівка під Харковом. Там теж горів ліс. І от на третій день вогонь зупинили, але продовжують тліти ще деякі ділянки", - додала Семененко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Харківській області поблизу с. Гороб'ївка Дворічанського району, де вогонь знищив 22 будинки, наразі пожежники продовжують гасити тління лісової підстилки, відкритого вогню немає.

Відео Пожежу у Харківській області не вдалося ліквідувати

Локалізована, але не ліквідована. У Дворічанському районі Харківської області третю добу гасять масштабну пожежу. Там у вогні було з півтисячі гектарів хвойного лісу. Полум’я рятувальники зупинили, але сильний вітер не дає остаточно втихомирити стихію. Детальніше – у прямому включенні.    

Пожежу у Харківській області не вдалося ліквідувати

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів